Mikrosłuchawki - pytania i odpowiedzi

Dlaczego HOTA?

Na rynku słuchawek i osprzętu jesteśmy już od ponad 10 lat. Jako pierwsi w Europie wprowadziliśmy najmniejszy zestaw z najmniejszymi mikrosłuchawkami na rynek, debiutując techniką marketingową ukazującą naszą słuchawkę, w całości mieszczącą się na polskim groszu. Niska jakość osprzętu do słuchawek spowodowała, że zaczęliśmy wytwarzać swoje pętle. Wiele lat testów i doświadczeń użytkowników pozwoliły nam na opracowanie rozwiązań najbardziej efektywnych, przewyższających jakiekolwiek stosowane na rynku.

Dlaczego czarna końcówka słuchawki?

Cóż. Każdy z nas ma uszy i każdy z nas powinien wiedzieć, że w ich wnętrzu panuje ciemnia. Jeśli włożymy do ucha coś o jasnej barwie, z pewnością ktoś to zauważy. Zastosowanie czarnej końcówki powoduje, że przy kanałowym zastosowaniu słuchawki HOTA, staje się ona w całości niewidoczna - nawet dla obserwatora patrzącego nam do uszu!

Czy to najmniejsza słuchawka na świecie?

Tak - to namniejszy model słuchawki indukcyjnej wewnątrzkanałowej dostępnej na rynku międzynarodowym. Wszelkie spekulacje o możliwosciach stworzenia mniejszej należy uciąć z jednego powodu - mniejsza słuchawka wypadłaby z ucha.

Jak szybko realizujecie zamówienia?

Zamówienia realizujemy zazwyczaj w ciągu 24h. Jeśli zależy Ci na jeszcze szybszej dostawie, skontaktuj się z nami!